Szkolny zestaw podręczników

02 lipca 2019 r.

Szkolny zestaw podręczników dla klasy pierwszej czteroletniego liceum na podbudowie szkoły podstawowej

Szkolny zestaw podręczników

02 lipca 2019 r.

Szkolny zestaw podręczników dla trzyletniego liceum na podbudowie gimnazjum

Najlepsi w Polsce!!!

05 czerwca 2019 r.

Mateusz Klebba i Nicola Lezner zajęli I miejsce w Polsce w kategorii prac zespołowych w  Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę". Nagrodę zdobyli za: Mateusz napisanie , Nicola wykonanie ilustracji do pracy  krajoznawczej "Pszczoła to dar boży rzecz o pszczelarstwie ludowym na Kaszubach".

Wymiana Polska-Hiszpania

02 czerwca 2019 r.

V dnia wyruszyliśmy odwiedzić piękne i malownicze San Sebastian. Spędziliśmy wspaniale czas i wykorzystaliśmy piękną pogodę, udając się na kilka godzin na plażę. Następnie spróbowaliśmy pinxos i dalej zwiedzaliśmy miasto integrując się z kolegami i koleżankami z Hiszpanii. Na zakończenie dnia odbyła się dyskoteka szkolna.

Sukces fotograficzny

14 maja 2019 r.

W kwietniu odbyła się uroczysta Gala XII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. „Z obiektywem dookoła świata”.
Udział w niej wzięły dwie nasze uczennice: Agnieszka Figlon - laureatka II miejsca oraz  Marta Neumann - laureatka III miejsca.

Gratulujemy dziewczynom i opiekunowi Pani Iwonie Skrzoskiej-Dziewiałtowicz !!!

12       »       [2]