Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi

Aktualności

Sukces fotograficzny

14 maja 2019 r.

W kwietniu odbyła się uroczysta Gala XII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. „Z obiektywem dookoła świata”.
Udział w niej wzięły dwie nasze uczennice: Agnieszka Figlon - laureatka II miejsca oraz  Marta Neumann - laureatka III miejsca.

Gratulujemy dziewczynom i opiekunowi Pani Iwonie Skrzoskiej-Dziewiałtowicz !!!

Więcej »

Sukces Marty

24 kwietnia 2019 r.

12 kwietnia br. odbyła się gala finałowa konkursu wiedzy „Matematyka, Fizyka i Informatyka w technice”.
Laureatką tego konkursu została nasza maturzystka Marta Neumann.

Organizatorem jest Wydział Elektryczny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.
Laureaci otrzymali nagrody, wykwintny poczęstunek oraz indeks na Wydział poza postępowaniem rekrutacyjnym.

Gratulacje !!!

Więcej »

Znawcy Pomorza

29 marca 2019 r.

Krzysztof Konarzewski, Kacper Kamiński i Mateusz Klebba  zakwalifikowali się do  XXXII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Pomorzu organizowanym przez Uniwersytet Gdański. Do ścisłego finału awansował  Mateusz Klebba ,...

Więcej »

Najlepsi krajoznawcy w Województwie Pomorskim.

29 marca 2019 r.

Nasi licealiści od kilku lat biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę". W tym roku Kinga Parchem napisała pracę  "Kielno jako obraz polskiej ojcowizny czyli o historii i dziejach wsi Kielno" i zajęła II miejsce w etapie wojewódzkim. Karolina Narolska przygotowała piękną pracę multimedialną "Gdzie natura jest bliska sercu sztuki" i także zajęła  II miejsce. Mateusz Klebba napisał a Nikola Lezner zilustrowała pracę "Pszczoła to dar boży rzecz o pszczelarstwie ludowym na Kaszubach". Praca ta zajęła I miejsce w  XXVI  Konkursie Krajoznawczym Poznajemy Ojcowiznę i reprezentować będzie województwo pomorskie w etapie ogólnopolskim. Gratulujemy !!!

Więcej »

Liga Matematyczna

26 marca 2019 r.

Z radością informujemy, że nasza uczennica Marta Neumann zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego konkursu Liga Matematyczna im. Zdzisława Matuskiego w Słupsku i ostatecznie otrzymała tytuł Finalisty.

Przypomnijmy, że niedawno Marta reprezentowała nas w finale konkursu "Matematyka, Fizyka, Informatyka w Technice" (na wyniki czekamy) oraz została Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Fizycznego PG i otrzymała indeks na wymarzone studia.

Gratulujemy !!!

Więcej »

12       »       [2]