Uroczystość św. Jana Bosko

07 lutego 2019 r.

W dniu 31 stycznia nasza społeczność szkolna w uroczystej Mszy św. obchodziła uroczystość św. Jana Bosko - patrona całej Rodziny Salezjańskiej. Za jego wstawiennictwem polecaliśmy Bogu wszystkie sprawy serc ludzi młodych i dzieci.

Święty Jan Bosko patronem miasta Rumia

31 stycznia 2019 r.

27 stycznia 2019 r. w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych odbyła się doniosła uroczystość uznania  św. Jana Bosko patronem Rumi. W tej historycznej chwili nie zabrakło również przedstawicieli naszej szkoły: pocztu sztandarowego, ministrantów, uczniów i nauczycieli, którzy licznie wzięli udział we mszy św.

Rajd z Pączusiem

20 stycznia 2019 r.

Rozpoczeliśmy ten rok kalendarzowy" Rajdem z Pączusiem". W sobotę 12 stycznia pojechaliśmy do Gdyni Orłowa, stamtąd klifem a potem plażą dotarliśmy do Gdyni Głównej.

Gratulacje dla Adama Łukowicza!

06 stycznia 2019 r.

Miło mi poinformować, że Adam Łukowicz, uczeń klasy III B naszego liceum zakwalifikował się do zawodów okręgowych XXXI Olimpiady Filozoficznej. Praca, którą napisał i która przyniosła mu ten awans, nosi tytuł „Filozofowanie w języku polskim – szansa, wyzwanie czy przeszkoda?”. Niech żyje scire pro scire!

Wiesława Klawiter

Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowy pt.: „Uzależnienia XXI wieku”

03 stycznia 2019 r.

W kolejnej edycji Konkursu plastyczno-fotograficzno-filmowego pt.: „Uzależnienia XXI wieku” organizowanym przez PZPOW Wejherowo, nasi uczniowie w różnych kategoriach zostali nagrodzeni. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne I-miejsce zdobyła Nikola Lezner (kategoria plastyka) i wyróżnienie Paulina Gmurska (kategoria fotografia).

1234567       »       [245]