Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie


Język polski

  • Mateusz Klebba, Konrad Byczkowski, Kinga Parchem, Dominika Pirch – zakwalifikowali się do Zawodów Okręgowych OLiJP,

Język niemiecki

  • Piotr Kamiński – zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego 42 Olimpiady Języka Niemieckiego,

Historia

  • Adam Łukowicz - zakwalifikował się do finału XLV Olimpiady Historycznej,

Filozofia

  • Adam Łukowicz - zakwalifikowali się do Zawodów Okręgowych z Filozofii,

Chemia

  • Oliwia Bednarska i Mikołaj Donarski - zakwalifikowali się do Etapu Okręgowego 65 Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej,

Geografia

  • Michał Gehrke - zakwalifikował się do etapu okręgowego XLV Olimpiady Geograficznej,
  • Julia Parchem, Teresa Królikowska - zakwalifikowały się do etapu okręgowego XVII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki,
  • Kinga Parchem - II miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym Poznajemy Ojcowiznę za pracę "Kielno jako obraz polskiej ojcowizny czyli o historii i dziejach wsi Kielno",
    Karolina Narolska -  II miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym Poznajemy Ojcowiznę za pracę "Gdzie natura jest bliska sercu sztuki",
    Mateusz Klebba, Nikola Lezner -  I miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym Poznajemy Ojcowiznę za pracę "Pszczoła to dar boży rzecz o pszczelarstwie ludowym na Kaszubach",
  • Krzysztof Konarzewski, Kacper Kamiński, Mateusz Klebba - zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego XXXII Konkursu Wiedzy o Pomorzu
  • Drużyna w składzie Teresa Królikowska, Mateusz Klebba, Krzysztof Konarzewski - III miejsce w II Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu.

Matematyka

  • Marta Neumann – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Fizycznego "Wygraj Indeks" PG,

Konkursy artystyczne

  •  

Inne

  • VII Powiatowy Konkursu "Matematyka, Fizyka i Informatyka w Technice" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych: Marta Neumann laureatka pierwszego etapu,
  • Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowym pt.: „Uzależnienia XXI wieku”:
    Nikola Lezner - I miejsce, Paulina Gmurska

Załączniki:


Ostatnia modyfikacja: 2019-03-19 06:55:21 (Aneta Neumann)