Za nami Drzwi Otwarte

216_nagrodyzsts.jpg216_20220312_104419.jpg

W sobotę 12 marca odbyły się w naszych Szkołach w godz. 9.00 - 12.00 Drzwi Otwarte.

W radosnej atmosferze nasi Nauczyciele, Uczniowie, Pracownicy Szkoły i wielu członków ich rodzin witali w naszych progach Kandydatów do klas czwartych SSP i klas pierwszych SLO.

Można było zwiedzić i poznać nasze Szkoły od siłowni po salę fizyczną, uczestniczyć w grze terenowej, przebyć escape room, doświadczyć Odysei Umysłów, dowiadczeń chemicznych, fizycznych czy posilić sie w szkockiej kawiarence, poćwiczyć na siłowni czy upiec własne pierniki, spotkać się z Księdzem Dyrektorem czy zagłosować po debacie oksfordzkiej.Wiele tych chwil jest uwiecznionych na zdjęciach w naszej galerii: https://www.liceum.salezjanskie.pl/p218_dzie-drzwi-otwartych-12-marca.html Laughing

W tym miejscu dziękujemy serdecznie WSZYSTKIM, którzy zaangażowali w organizację i przebieg tego pięknego Dnia!!! Także Rodzinom naszych Uczniów, którzy dostarczyli wypieki do naszej kawiarenki (na co dzień znanej jako sala katechetyczna Cool ), tym bardziej, że cały dochód z niej czyli ok. 1000 zł został przeznaczony na pomoc dla mieszkańców Ukrainy...

Dziekujemy za wszystko i zapraszamy do naszych Szkół!!!