Poznajemy Ojcowiznę

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli w XXIX etapie wojewódzkim Konkursu "Poznajemy Ojcowiznę" :
w kategorii prace zbiorowe:
I miejsce Apolonia Pawłowicz i Kyryło Popovych za pracę pt:" Jak Kirył ryby w rzece Łebie łowił " - opiekun pracy Hanna Topolska
w kategorii prace indywidualne:
I miejsce Dawid Gnatek za pracę " Kolej na Początek Polski, czyli o fenomenie, atrakcjach i problemach Linii Helskiej " - opiekun pracy Hanna Topolska
Obie prace reprezentować będą województwo pomorskie w etapie ogólnopolskim.
Uroczyste rozdanie nagród, dyplomów i listów gratulacyjnych odbyło się w siedzibie Morskiej Fundacji Historycznej, na terenie dawnej Stoczni Gdańskiej. Ta uroczystość połączona było ze zwiedzaniem wystawy historycznej i spacerem po Stoczni z przewodnikiem. Zakończyła się pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców przy bramie nr 2 .
Gratulujemy !!! ???? ???? ????

238_laureaci.jpg238_z_nagrodami.jpg