Święto muzycznych talentów

Dziś, tj. 22 listopada 2022 r.  w naszej szkole odbył się talent show z okazji dnia św. Cecylii, patronki muzyki. Na zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu odpowiedzieli utalentowani uczniowie SLO. Pragniemy, by wspólne śpiewanie i muzykowanie tego dnia stało się tradycją naszej szkoły!

Wykonawcy przedstawili ciekawe aranżacje piosenek, dominowały piosenki w języku angielskim, ale było także jedno wykonanie polskiego utworu oraz jeden utwór instrumentalny. Na muzycznej scenie zaprezentowali się:

* Magdalena Pilanowska, kl. 1a (utwór „Faith” A. Grande)

* Julia Babicka, kl. 1a (piosenka „Shallow Lady Gagi)

* Maria Czaplińska, kl. 3a (gitara, śpiew), Szymon Sawicki (pianino) („Clocks” z repertuaru grupy Coldplay)

* Zuzanna Kozikowska oraz Michalina Pieleń (utwór „Eurydyki tańczące” Anny German)

* Szymon Sawicki (instrumentalne wykonanie „Paradise” zespołu Coldplay)

Wykonawcom gratulujemy odwagi, a tych, których może trochę zjadła trema – zapraszamy w przyszłym roku!

329_babik.jpg329_szymon.jpg329_kibice_szymona.jpg329_michalina_itp.jpg329_z_maeiuszem_grupa.jpg