Nasza Ziemia

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że  uczeń Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Rumi Jacek Jankowski, który przygotował pracę pisemną pod kierunkiem Pani Hanny Topolskiej w konkursie geologiczno - środowiskowym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” został zakwalifikowany do grona laureatów półfinału konkursu oraz kolejnego etapu konkursu.Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromną popularnością wśród młodzieży szkolnej, a poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. Komisja Konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia. Nie było łatwo wybrać te najlepsze, co świadczy oczywiście o wiedzy, talencie i wyobraźni uczniów oraz wysiłku i zaangażowaniu nauczycieli i rodziców. Gratulujemy!

239_konkurs_geografia.png