+48 58 771 31 22

Szymon Sawicki zagrał z zespołem Coldplay podczas koncertu w Warszawie

Jeśli ktoś jeszcze ze społeczności i przyjaciół naszej szkoły nie słyszał o niecodziennym zdarzeniu z życia naszego kolegi Szymona, to koniecznie warto to przeczytać. O tej historii można było dowiedzieć się z lokalnej gazety, mediów społecznościowych czy wiadomości na wielu stronach internetowych.
W czasie tegorocznych wakacji na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się koncert zespołu Coldplay. Zgromadzona widownia liczyła około 60 tysięcy osób. Wśród nich był Szymon Sawicki, który przygotował wcześniej transparent z napisem: "Can I play "Let Somebody Go" on piano with you?". Wokalista, gdy dostrzegł plakat, zaprosił go na scenę. Szymon zasiadł przy pianinie i spełnił swoje marzenie grając utwór z ulubionym zespołem.
Co czuł wtedy Szymon? Jak wydarzenie to wpłynęło na jego życie? Każdy z nas ma szansę osobiście się tego dowiedzieć - wystarczy zapytać Szymona ????
Szymonie, serdecznie gratulujemy Tobie wytrwałości, odwagi i cudownego występu! Życzymy kolejnych sukcesów!!! ???? ???? ????
 
289_szymon_aetykul.jpg