Sukces naszych uczniów w konkursie "Poznajemy Ojcowiznę"!

Nasi uczniowie Weronika i Wojtek Piontke zajęli I miejsce w XXVIII etapie wojewódzkim Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego  "Poznajemy Ojcowiznę" i reprezentowali województwo pomorskie w etapie ogólnopolskim.

Z ogromną przyjemnością informujemy , że Weronika i Wojtek za pracę multimedialną " Moja rodzina kiedyś i dziś" zajęli I miejsce w XXVIII etapie Ogólnopolskim Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego  "Poznajemy Ojcowiznę".
Materiały do tej pracy zbierali dziadkowie, rodzice, ciocie, wujkowie, każdy dołożył swoją, małą cegiełkę. Także najmłodsza siostra Ania Piontke uczennica naszej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej przyczyniła się do powstania pracy. Na podstawie prezentacji wydrukowano pamiątkowy, rodzinny album.

Dziękujemy Wspaniałej Rodzinie i Gratulujemy Weronice i Wojtkowi