Chodźmy do teatru!!!

Chodźmy do teatru!

Chcielibyśmy, aby nasza szkoła wpisywała się w szeroki program edukacji teatralnej. Dlatego naszym uczniom proponujemy często wspólne wyjścia do teatru, podczas których mamy możliwość wspólnej integracji, ale także ciekawych rozmów na temat oglądanych inscenizacji.

11 listopada 2022 r., w ramach świętowania Dnia Niepodległości, wybraliśmy się na „Dziady” A. Mickiewicza w reżyserii K. Babickiego do Teatru Miejskiego w Gdyni.

W planach mamy także już wkrótce odwiedzenie Warszawy i wizytę w Teatrze Roma (musical „Aida”).

A w tym roku chcemy jeszcze odwiedzić Teatr Wybrzeże i zobaczyć dwie sztuki z repertuaru polskiego romantyzmu oraz wybieramy się do Teatru Muzycznego na „Lalkę” oraz „Wiedźmina”.

Zapraszamy do teatru! Bliższe informacje na temat naszych wyjść możecie uzyskać u p. M. Kapuścińskiej oraz u p. A. Kunikowskiej.

326_img_20221111_185407.jpg