Najlepsi Wędrowcy !!!

W naszej szkole rajdy piesze cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Wędrujemy po Trójmiejskim i Nadmorskim Parku Krajobrazowym, raz do roku po Kampinoskim Parku Narodowym. Wędrują licealiści, uczniowie szkoły podstawowej a nawet nauczyciele. Wśród nich wyróżniają się prawie 100 % obecnością uczniowie z klasy 8b: Marek Jank, Jeremi Żywicki , Jakub Turosz  i Adam Pecura. Zdobyli już odznaki popularne turysty pieszego. Z ogromną radością chciałam poinformować, że Oddział PTTK w Gdańsku przyznał im (po przejściu 100 km)   Brązową Odznakę Turysty Pieszego.

Nasze licealistki: Lena Sobocińska z klasy 1aL i Eliza Kułakowska z klasy 1bL także zostały nagrodzone przez Oddział PTTK  w Gdańsku. Na razie po przejściu 60 km przyznano im Popularną Odznakę Turysty Pieszego. Gratulujemy wytrwałości! Sealed

375_pttk.png