Turniej Pożarniczy - finał

Podziękowania i gratulacje dla Uczniów zaangażowanych w Turniej Pożarniczy!

Gratuluję Wszystkim Uczniom sukcesu i dziękuję za zaangażowanie.

Wszyscy zasługują  na podziękowania za trud i wysiłek włożony w przygotowania do turnieju.

Uczniowie zdobywali wiedzę ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego.

W młodszej kategorii po raz pierwszy reprezentowali naszą Szkołę  Alicja Nalepka i Franciszek Libura;

W kategorii klas V-VIII reprezentowali placówkę uczniowie: Konrad Nowak i Filip Jarosz, którzy wywalczyli III miejsce i puchar dla Szkoły,

W kategorii klas licealnych zajęliśmy III miejsce i puchar dla Szkoły a reprezentowali naszą Szkołę  Agata Kwiatkowska i Oliver Knaś;

W kategorii indywidualnej Oliver Knaś zajął III –miejsce .

Wszystkim uczniom życzę sukcesów w kolejnych edycjach turnieju.

Zapraszam do galerii zdjęć: https://liceum.salezjanskie.pl/p490_turniej-poarniczy---fina.html

Nauczyciel EDB Iwona Skrzoska - Dziewiałtowicz